divider
2 % vissza a vásárlásból
Feltételek

Disney Store kupon

A Disney Store a hivatalos online áruház, ahol Disney, Pixar, Marvel és Star Wars márkájú termékeket vásárolhatsz, plüssöket, ruhákat, játékokat, kiegészítőket és gyűjtői darabokat egyaránt. Az aktuális Disney Store kuponkód segítségével kedvezményesen rendelhetsz a teljes kínálatból, és kihasználhatod a friss akciókat, valamint a szezonális promóciókat is. Ezen az oldalon megtalálod a működő Disney Store kupon ajánlatokat, az érvényes kedvezményeket és az aktuális akciókat egy áttekintésben. Másold ki a kódot, írd be a kosár Kuponkód mezejébe, és máris alacsonyabb áron juthatsz a kedvenc Disney karaktereidhez kapcsolódó termékekhez. Az ajánlatok folyamatosan frissülnek, tartsd szemmel ezt az oldalt az aktuális Disney Store kedvezményes ajánlatokért és új ünnepi promóciókért.
Teljes szöveg megjelenítése
Kupon
Disney Store
divider

Disney Store kupon 10% kedvezmény a teljes kínálatra

Váltsa be diákkedvezményét a Disney Store webáruházban. A kódért regisztráció szükséges. A kupont adja meg a kosárban.

Kedvezmény
Disney Store
divider

Pénz vissza 2 % mindenből a webáruházból Disney Store

A Disney Store a hivatalos online áruház, ahol Disney, Pixar, Marvel és Star Wars márkájú termékeket vásárolhatsz, plüssöket, ruhákat, játékokat,...

Kedvezmény
Disney Store
divider

Disney Store akció - leárazás akár 50% kedvezménnyel

Vásároljon akár 50% kedvezménnyel a Disney Store webáruházban.

Kedvezmény
Disney Store
divider

Disney Store akció - 30% kedvezmény nagy box játékokra

Vásároljon kedvezményesen.

Ingyenes szállítás
Disney Store
divider

Ingyenes szállítás 60€ felett

Vásároljon 60€ felett, és ingyenes szállításban részesül.

logo Tippek spóroláshoz a Disney Store webáruházban

sale

Hírlevél feliratkozás

Iratkozz fel a Disney Store hivatalos hírlevélre, hogy elsőként értesülj az exkluzív kódokról és új kollekciókról.
sale

Szezonális leárazások figyelése

A legnagyobb akciós időszakok a Black Friday, karácsony, húsvét és a nyár végi vásár.
sale

Outlet és Last Chance szekció

Nézd át a webáruház Sale és Last Chance kategóriáit, ahol állandóan elérhetők csökkentett árú termékek.
sale

Több kód kipróbálása

Ha az első Disney Store kupon nem aktiválódik a kosárban, próbálj ki egy másik aktuális kódot, minden ajánlatnak saját feltételei vannak.
sale

Új kollekciók időzítése

Frozen, Marvel vagy Star Wars termékvonalak megjelenésekor gyakran indul időszakos promóció, érdemes figyelni a kibocsátási dátumokat.
logo

Gyakran ismételt kérdések

Hogyan használd a Disney Store kuponkódot?

A Disney Store kuponkódot ezen az oldalon másolhatod ki, majd a Disney Store webáruházában a kosárban található Kuponkód mezőbe kell beírni manuálisan. A beírás után a rendszer újraszámolja a végösszeget, és a fizetési képernyőn már a csökkentett árat látod.

Milyen termékekre vonatkozik a Disney Store kedvezmény?

A legtöbb Disney Store kedvezmény a teljes kínálatra érvényes, plüssökre, ruhákra, gyűjtői darabokra, papírárukra és kiegészítőkre. Egyes kódok azonban csak meghatározott kategóriákra vagy márkavonalakra (például Frozen, Marvel) szólnak, ezért olvasd el a kupon leírását.

Milyen gyakran frissülnek a Disney Store akciók?

A Disney Store akció ajánlatok rendszeresen, hetente több alkalommal is frissülnek. A legnagyobb hullámok a szezonális ünnepekhez, új filmes megjelenésekhez és a Black Friday időszakhoz kapcsolódnak. Érdemes ezt az oldalt visszatérve megnézni új ajánlatokért.

Lehet több Disney Store kupon kódot egyszerre használni?

Általában nem, egy megrendelésre egy aktív kupon érvényesíthető, és a kódok nem kombinálhatók más promóciókkal vagy automatikus leárazásokkal. A pontos feltételeket mindig az adott kupon leírása tartalmazza.

Miért nem működik a beírt Disney Store kód?

Több oka is lehet: a kód lejárt, csak meghatározott termékkategóriára érvényes, vagy nem éri el a minimális kosárértéket. Ellenőrizd a kupon leírását ezen az oldalon, és próbálj ki egy másik érvényes Disney Store promóció kódot a kosárhoz.

logo Disney Store kupon beváltása

step 1
Kód kiválasztása
Ezen az oldalon válaszd ki azt a Disney Store kuponkódot, amelyik a kosaradhoz a leginkább illik.
step 2
Másolás és továbblépés
Kattints a Kód másolása gombra, majd lépj át a Disney Store webáruházába és tedd a termékeket a kosárba.
step 3
Beillesztés a kosárban
A fizetés előtt keresd meg a kosárban a Kuponkód mezőt, és írd be oda a karaktersort manuálisan.
step 4
Megrendelés véglegesítése
Ellenőrizd az új végösszeget a kedvezmény után, majd add meg a szállítási és számlázási adatokat.
logo

Mit kínál a Disney Store?

A Disney Store a Walt Disney Company hivatalos webáruháza, ahol megtalálod a Disney, Pixar, Marvel, Star Wars és National Geographic univerzumok teljes termékkínálatát. A választékban szerepelnek plüssfigurák, jelmezek, ruhák gyerekeknek és felnőtteknek, ékszerek, papíráruk, otthoni dekoráció és játékok. Az oldalon folyamatosan érkeznek az új kollekciók, például Disney 100, Frozen, Toy Story vagy a klasszikus Mickey Mouse termékvonalak.

A Disney Store kuponkód aktiválása

Az aktív Disney Store kupon kihasználásához válaszd ki a kívánt terméket, helyezd a kosárba, majd a fizetés előtt másold ki a kódot ezen az oldalon. A kosárban keresd meg a Kuponkód vagy promóciós kód mezőt, és írd be oda a karaktersort kézzel. A rendszer újraszámolja a végösszeget, és a fizetési képernyőn már a csökkentett árat látod.

Aktuális Disney Store akciók és promóciók

A Disney Store akciós ajánlatai folyamatosan változnak, szezonális leárazások, ünnepi kollekciók és időszakos kampányok követik egymást. A legnagyobb kedvezmények általában a Black Friday, Cyber Monday, karácsonyi szezon és a nyár végi vásár időszakában érhetők el. Ne hagyd ki a hivatalos hírlevelet, így elsőként értesülsz az új Disney Store promóciós lehetőségekről és a limitált ideig elérhető kódokról.

Mire figyelj a Disney Store kedvezménynél?

Minden Disney Store kedvezmény saját feltételekkel működik, egyes kódok csak meghatározott kategóriákra (például ruházat vagy plüss), bizonyos termékvonalakra vagy minimum kosárértékre érvényesek. Olvasd el a kupon leírását, mielőtt a pénztárhoz mész, és ellenőrizd a lejárati dátumot is. A kódokat egyszerre általában nem lehet más promóciókkal kombinálni.

Hasonló boltok

Ha szeretsz játékokat, gyűjtői darabokat és gyerekruhákat vásárolni, nézd meg ezeket az oldalakat is: Pidilidi , gyerekjátékok és kreatív termékek széles választékban Felicity , gyerekruházat és kiegészítők kedvezményes árakon Funko , gyűjtői figurák és pop kultúra licencelt termékek DisneyHolidays , Disney témájú utazások és élmények

Lejárt Disney Store kedvezményes kódok

Kupon
divider
DisneyStore kupon 25% kedvezmény 100€ felett
Lejárt 22.01.2026
Kupon
divider
DisneyStore coupon 20% kedvezmény 60€ felett
Lejárt 22.01.2026
Kupon
divider
DisneyStore kupon 25% kedvezmény a megjelölt termékekre
Lejárt 05.12.2025
Kupon
divider
Kedvezményes kupon Disney Store - 20% kedvezmény kiválasztott termékekre
Lejárt 18.07.2025
Kupon
divider
Kedvezményes kupon Disney Store - 20% kedvezmény 50€ felett és 25% kedvezmény 80€ felett
Lejárt 26.06.2025
Hozzon létre egy fiókot a Tiplinon és kezdjen el pénzt visszakapni a(z) Disney Store-nál és további 595 webáruháznál.
+2000 Ft bónusz az új fiókhoz
close
Disney Store akció - 30% kedvezmény nagy box játékokra
Vásároljon kedvezményesen.